FAQ - Często zadawane pytania

Istnieje kilka prostych sposobów , które pozwolą zwierzęciu łatwiej znieść podróż . Włożenie do transportera małego kocyka lub innej części domowego posłania, uczyni z klatki przyjazne i bezpieczne miejsce. Operacje handlingowe oraz sam lot są związane z hałasem i szumem, więc dobrze jest wcześniej przyzwyczaić zwierzęta do odmiennych warunków oraz oswoić je z obecnością innych ludzi. W przypadku zwierząt starszych lub bardzo płochliwych, bardzo pomocne w przygotowaniu do podróży jest umieszczenie w domu klatki transportowej na kilkanaście dni przed planowanym wylotem. To najlepsza metoda na stopniowe przyzwyczajenie do tego, że przebywanie w klatce nie wiąże się z czymś niebezpiecznym.
Typy samolotów operujących z Warszawy, mają wydzielony przedział przeznaczony do przewozu zwierząt, umieszczony w tylnej części pokładu cargo. Warunki tam panujące są zbliżone do tych, panujących w kabinie pasażerskiej. Samoloty szerokokadłubowe, mają dodatkowo możliwość ustawienia takiej temperatury, jaka wymagana jest dla określonego gatunku zwierząt. Przewożone zwierzęta są zawsze traktowane z największą troską, zaś wszystkie operacje handlingowe wykonywane są delikatnie, ale jednocześnie najszybciej jak to możliwe.
Zwierzęta będące pod wpływem środków uspokajających nie zostaną zaakceptowane do przewozu. Ostatnie testy medyczne pokazują, że środki te powodują więcej problemów niż przynoszą korzyści
Najlepiej by zwierzak odbył podróż z pustym żołądkiem - pozwoli to uniknąć zanieczyszczenia klatki transportowej. Zalecamy aby nie karmić zwierząt w ciągu 4 godzin przed lotem.
Nasze biuro jest ulokowane w budynku Centrum Spedycji Lotniczej, Terminala Cargo MDL Warszawa, pokój nr 63. Mapa dojazdu jest dostępna w zakładce Kontakt. W razie kłopotów z dotarciem, prosimy o telefon.
System tpay.com jest systemem obsługi płatności dokonywanej on–line na rzecz Usługodawcy – Mileinair Sp. z o.o. Systemy Płatności Online – Płatność za pośrednictwem serwisu TPay.com, którego właścicielem jest Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000412357, numer NIP: 777-306-15-79, numer REGON: 300878437, kapitał zakładowy 5.494. 980,00 PLN - wpłacony w całości, prowadząca działalność pod adresem strony internetowej: https://tpay.com, posiadająca adres kontaktowy e-mail: kontakt@tpay.com; Płatności dokonywane za pośrednictwem tpay.com odbywają się za pośrednictwem protokołów szyfrowanych w oparciu o technologię SSL. System Tpay oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności oraz innowacyjne rozwiązania takie jak Tgate – Zintegrowana Bramka Płatności Kartami, nowy panel płatności czy Fastpass - pierwszy mobilny terminal BLIK w telefonie. Szeroki wachlarz ponad 300 sposobów zapłaty uzupełniają portfele elektroniczne, raty online, Premium SMS oraz płatność przez kod QR W przypadku wyboru jako metody płatności karty płatniczej/kredytowej lub przelewu elektronicznego za pomocą systemu tpay.com wymagana kwota zostanie automatycznie pobrana z rachunku Użytkownika. Płatności w Tpay to najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony uznanymi certyfikatami, elastyczność oraz wygoda użytkowania. Oferta handlowa w Tpay jest zawsze dostosowana do Twoich potrzeb. Polityką firmy KIP SA jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa płatności internetowych oraz gwarancja poczucia pewności - aby Klient mógł poczuć się pewnie korzystając z płatności od Tpay w serwisach internetowych.