O nas

Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

Naszym celem jest taka orgaznizacja transportu, by podróż była szybka, komfortowa i bezpieczna dla zwierząt, a jednocześnie najmniej stresująca dla właścicieli

MILEINAIR Sp. z o.o., jest firmą spedycyjną, która jest wyspecjalizowana w organizacji międzynarodowego transportu żywych zwierząt. Nasz personel zajmuje się lotniczym transportem zwierząt nieprzerwanie od ponad 20 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, którą zdobywaliśmy obsługując europejskie ogrody zoologiczne oraz organizując transport lotniczy zwierząt należących do osób prywatnych.

Oprócz organizacji transportu lotniczego, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z odprawą celną oraz weterynaryjną. Udzielamy także pełnej informacji dotyczącej dokumentacji weterynaryjnej oraz wymagań importowych obowiązujących w kraju odbiorcy.

W codziennej pracy, nieustannie jesteśmy w kontakcie z naszymi kolegami z firm spedycyjnych, podobnie jak my, wyspecjalizowanych w obsłudze żywych zwierząt. Dzięki temu, możemy zapewnić profesjonalna obsługę oraz opiekę nad zwierzętami będącymi w podróży do większości portów lotniczych świata.

Ponieważ żywe zwierzęta muszą być transportowane zgodnie z IATA Live Animals Regulations, zapewniamy zgodne z wymogami linii lotniczych klatki transportowe, które oferujemy we wszystkich rozmiarach.

Dane osób, które udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z transportem, znajdują się w zakładce Kontakt. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook.